• 22.09.16, 16:33
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuidas kinnisvaraga 25aastaselt rahalisse vabadusse jõuda?

Eilses „Äripäev eetris” saates räägib 22aastaselt kinnisvarasse investeerima hakanud Ergo Mõttus, kuidas ta oma igakuise passiivse sissetuleku 14 aastaga 65 000 euroni on kasvatanud.
22aastaselt kinnisvarasse investeerima hakanud Ergo Mõttus on 14 aastaga kasvatanud passiivse sissetuleku 65 000 euroni.
  • 22aastaselt kinnisvarasse investeerima hakanud Ergo Mõttus on 14 aastaga kasvatanud passiivse sissetuleku 65 000 euroni. Foto: Väinu Rosenthal
Mõttus räägib, kuidas ta nullist alustas, milliseid tehinguid on teinud, mida kinnisvarasse investeerimine on õpetanud ning mida õpetas talle viimane kriis.
Mõttus on läbi oma ettevõtte investeerinud üürikorteritesse, ning täna on tal Tartus tegutsedes natuke alla 180 üürniku.
14 aastat tagasi oma esimese korteri soetanud Mõttus jätkas sihikindlalt investeerimist ning oma sõnul paigutas ta esimesel neljal-viiel aastal 80-90% teenitud tulust järjekindlalt järgmistesse korteritesse.
Maaklerina ja hindajana töötades nägi noormees siis, et investeerides jõuab majandlusliku iseseisvumiseni kiiremini.
Tänaseks on tema firma Sõbra Kinnisvara on olnud Äripäeva kiiresti kasvavate firmade ehk Gaselli TOPis. Kuidas selleni on jõutud, kuula allolevast saatest.
Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris
“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.
 
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.11.24, 08:00
Ehitusekspertiisi ja järelevalve teostamine säästab aega, närve ja rahakotti
Ehitusprojektid, mida hakatakse sageli teostama ilma põhjaliku ja projekti ekspertiisi läbinud tööprojektita, võivad kaasa tuua tüütuid sekeldusi ning probleeme. Ehkki seadus ei pruugi alati projektile ekspertiisi nõuda, on see ülitähtis samm, mis aitab ennetada võimalikke ebakõlasid ning vigu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele