• 22.11.12, 17:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Elisa: teenusevahendaja tegutses klientide nõusolekuta

Sideteenuse vahendaja Profex Sideteenused OÜ algatas oma klientide ülemineku Elisa võrgust EMTsse, millega Elisa aga ei nõustunud. Nüüd menetleb vaidlust Tehnilise Järelevalve Amet.
Elisa selgitab oma vastulauses, et Profex Sideteenused OÜ on sideteenuste osutaja, kes on alates 2006. aastast vahendanud Elisa sideteenuseid paarile tuhandele eraklientidest lõppkasutajatele ja mitmetele äriklientidele.
"Profex Sideteenused OÜ algatas numbriliikuvuse ilma lõppkasutajate nõusolekut küsimata. Seetõttu on Elisa hetkel peatanud Profex Sideteenused OÜ algatatud numbriliikuvuse ning saatnud märgukirja Tarbijakaitseametisse ja Tehnilise Järelevalve Ametisse Profex Sideteenused OÜ tegevuse suhtes järelvalvemenetluse algatamiseks," ütles Elisa suhtekorraldusjuht Marika Raiski.
Raiski kinnitusel on Profexi sideteenuste lõppkasutajad viimastel päevadel massiliselt pöördunud Elisa poole, küsides selgitusi oma õiguste kohta, kuidas valida sideteenuste osutaja numbrit säilitades. Elektroonilise side seadusest tulenevalt on lõppkasutajal õigus valida sideteenuste osutaja, säilitades oma number.
Elisa ootab asja menetlevate ametite seisukohta ja loodab, et see lähtub lõppkasutaja huvidest ning tegutseb vastavalt sellele otsusele.
 
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.03.25, 16:06
Kastani Kolmnurk – Tartu kaasaegseim ärihoone
Tartu kesklinna piirile, Kastani ja Võru tänava ristmikule, kerkib silmapaistev viiekorruseline büroohoone Kastani Kolmnurk, kus on võimalus endale uus kodu leida vaid valitud Tartu ettevõtetel. Tegemist on tõelise pilgupüüdjaga, mille iga detail on põhjalikult läbi mõeldud – funktsionaalsus, mugavus ja kaasaegsus on ühendatud kolmnurkse disaini ja tumeda klaasfassaadiga.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 11.03.25, 16:06
Kastani Kolmnurk – Tartu kaasaegseim ärihoone
2
Uudised
  • 12.03.25, 10:46
Investor, saadaval on 10 miljoni eest võlakirju intressiga 8%
3
Uudised
  • 07.03.25, 10:50
Eluasemeturg tõmbub pingesse - 4 eksperti jagavad juhiseid
Korja üles: soovitused arendajale, maaklerile, ostjale ja müüjale. Vaata - just niipalju kallineb uus eluase alates 1. juulist
4
Uudised
  • 12.03.25, 11:07
Jätkusuutlik kinnisvara on tulevikukindel investeering
Siin on hoonete süsiniku jalajälje tegevuskava 3 etappi
5
Uudised
  • 11.03.25, 15:09
Tallinna uute elupindade turul laiub 3 aasta laojääk
6
Suur lugu
  • 12.03.25, 13:56
Astu kastist välja: Ida-Virumaa on julgele ja arukale arendajale ning paindlikule riigile
Mujal Eestis toimivate tööriistadega on Ida-Virumaal vähe peale hakata: tavapärane elukeskkond on siin tugevalt moondunud

Hetkel kuum

Uus Maa partner ja juhatuse liige Mika Sucksdorff kutsub üles tõsisele mõttetööle.
Uudised
  • 07.03.25, 10:50
Eluasemeturg tõmbub pingesse - 4 eksperti jagavad juhiseid
Korja üles: soovitused arendajale, maaklerile, ostjale ja müüjale. Vaata - just niipalju kallineb uus eluase alates 1. juulist
Maa- ja Ruumiameti peadirektor Kati Tamtik ja Maa- ja Ruumiameti digiteenuste teenistuse direktor Taavi Jakobson.
Saated
  • 06.03.25, 13:00
Mereäärset arendust ei saa edaspidi maha müüa mitu korda
Arendaja ja arhitekt kaotavad infomonopoli
LVM Kinnisvara juht Ingmar Saksing on realist ja vaatab pika kogemuse pealt eesootavale.
Uudised
  • 28.02.25, 11:48
Kisub karmiks: 1. juulist on eluaseme ost priskelt tuhandeid kallim
Näitlik kalkulatsioon näitab, mis Sind, ostja ja Sind, müüja, ees ootab.
Käes on otsustamishetk.
Uudised
  • 05.03.25, 06:45
Kellele tegus, kellele karm: hinnatõusulaks kiirgab üle eluasemeturu
1. juuli käibemaksutõus neelab ostjalt ja müüjalt tuhandeid eurosid. Kristjan-Thor Vähi näitab, mis see maksma läheb.
Arenduse brutopind on 7600 ruutmeetrit ja see peaks valmima 2026. aasta lõpuks (Visuaal: Arco Vara).
Uudised
  • 07.03.25, 09:12
Arco Vara käivitab 15-miljonilise arenduse
Arco Vara juht Kristina Mustonen: Otsisime projekti, kus saab ehitustegevusega koheselt alustada
Selgus veebruari uusarenduste müüjate pingerida pealinnas
Uudised
  • 05.03.25, 10:25
Selgus veebruari uusarenduste müüjate pingerida pealinnas
Äripäeva Kinnisvaraarenduse konverents 2025 toob kokku valdkonna tipud
Uudised
  • 07.03.25, 11:33
Äripäeva Kinnisvaraarenduse konverents 2025 toob kokku valdkonna tipud
Tartu kesklinna piiril asuv 5-korruseline büroohoone on tõeline pilgupüüdja ning läbimõeldud igas detailis. Ärihoone disaini põhieesmärk on ühendada funktsionaalsus, mugavus ning kaasaegsus, läbi kolmnurkse disaini ja tumeda klaasfassaadi. Hoone ette on planeeritud silmapaistev ja funktsionaalne esiväljak, kus on võimalik kolleegidega aega veeta või vabas õhus koosolekuid pidada.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.03.25, 16:06
Kastani Kolmnurk – Tartu kaasaegseim ärihoone

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele