Enne tänast Saku Suurhalli aktsionäride üldkoosolekut rääkis Oliver Kruuda, et tänu tema ja Marcel Vichmanni rahale on suurhall töös püsinud.
Äripäev kirjutas juuni alguses, et Saku Suurhalli vähemusaktsionär Tallinna linn ei ole rahul ettevõtte kasvavate laenukohustustega suuromanike Oliver Kruuda ja Marcel Vichmanni ees ning nõuab ettevõttes erikontrolli.
Nii Kruuda kui ka ettevõtte endine omanik ning nõukogu liige Aivar Riisalu rääkisid täna, et on erikontrolliga nõus.
Äriregistri andmetel on Saku Suurhalli omanikud 68,6% Vichmannile ja Kruudale kuuluv Pivotal OÜ, 15,5% rahandusministeerium ja 15,8% Tallinna linn.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Tartu kesklinna piirile, Kastani ja Võru tänava ristmikule, kerkib silmapaistev viiekorruseline büroohoone Kastani Kolmnurk, kus on võimalus endale uus kodu leida vaid valitud Tartu ettevõtetel. Tegemist on tõelise pilgupüüdjaga, mille iga detail on põhjalikult läbi mõeldud – funktsionaalsus, mugavus ja kaasaegsus on ühendatud kolmnurkse disaini ja tumeda klaasfassaadiga.