• 22.06.23, 16:03

Hepsor kahekordistab Kanada kinnisvaraturul ehitusmahte

Hepsori Kanada tütarettevõte tegi esimese investeeringu Kanada kinnisvaraturule ja ostis elukondlikuks arenduseks sobiva kinnistu. Aasta pärast on vajalik koostöövõrgustik olemas.
Hepsori nõukogu esimees Andres Pärloja sõnul on aasta ajaga Kanadas üles ehitatud äri alustamiseks vajalik koostöövõrgustik.
  • Hepsori nõukogu esimees Andres Pärloja sõnul on aasta ajaga Kanadas üles ehitatud äri alustamiseks vajalik koostöövõrgustik. Foto: Liis Treimann
Hepsori Ontario provintsis registreeritud tütarettevõte Hepsor SPV I Ltd ostis koos Kanada partneriga elukondlikuks arenduseks sobiva kinnistu Torontosse.

Seotud lood

Uudised
  • 05.12.22, 09:12
Vaba kapital, visioon ja pealehakkamine...: kinnisvaraeksperdid välismaale laienemisest
Laienemisega kaasnevad tüüpilised rahvusvahelise äri riskid, kultuuriruum ning äritavadki ühes seadusandlusega on teised. Ja siis see turu ärajagamine…? Mida sellega veel teha? Aga siiski, siiski ...
Uudised
  • 23.11.22, 14:58
Kinnisvaraarendajad, Kanada ootab Teid avasüli!
“Euroopa lähiregioon ja Põhjamaad on väga tihti protektsionistlikud – uued tulijad ei ole tegelikult oodatud. Turg on jagatud vanade olijate vahel ära. Kanadas – seal oleme tunnetanud head sooja vastuvõttu, suheldakse avatult, räägitakse avatult,“ rääkis kinnisvaraarendaja Hepsor AS juhatuse liige ja üks omanikest Henri Laks Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Börsiuudised
  • 21.11.22, 10:48
Hepsor võtab suuna Kanadasse
Kinnisvaraarendaja Hepsor asutab tütarettevõtte Kanadas ja äsja Eestis asutatud uus ettevõte hakkab hoidma Kanada tütarettevõtte osalust.
Börsiuudised
  • 22.05.23, 10:03
Hepsor sai Lätis valmis esimese ärihoone arenduse ning müügiga
Hepsori tütarettevõte Hepsor Latvia OÜ on sõlminud lepingu Riias valminud ärihoone müügiks Läti kinnisvarafondile East Capital Real Estate IV. Hoone on alates valmimisest 2022. aasta oktoobris olnud täielikult välja üüritud.
  • ST
Sisuturundus
  • 20.03.25, 15:07
Kevadkoristus ilma kaoseta: nutikad hoiulahendused, mis kestavad
Kevadkoristuse traditsioon ulatub sajandite taha. Enne moodsaid kütte- ja ventilatsioonisüsteeme oli kevad ainus võimalus puhastada kodu talvel kogunenud tolmust ja tahmast. Paljudes kultuurides sümboliseerib suurpuhastus ka uut algust ja värsket peatükki.

Hetkel kuum

Ajalooline kvartal metropoli südames on tõeline kroonijuveel. Lutheri vabrikuhoone tuulelipul ilutseb aasta 1877.
Uudised
  • 26.03.25, 09:46
Pane end valmis: Lutheri kvartal võib olla varsti müügis
Vaata galeriid ja saa teada, millised on arendaja mõtted.
SIRIN Developmenti tegevjuht Laurynas Kuzavas vaatab tulevikku (Foto: SIRIN Development).
Uudised
  • 28.03.25, 11:59
Leedu suurarendaja 3 soovitust Eesti ärikinnisvara arendajatele
Rail Baltica sisaldab arendajatele ohukohti. Vaata, millised need on.
Kinnisvara – ja juhtimisteenuste platvormi WHAT IF kliendisuhete juht Martin Parts.
Uudised
  • 25.03.25, 08:00
Pelgalt ruutmeetritest enam ei piisa: kontoripind muutub täisteenuseks
Kas ei ole romantiline? Oma maja rahu, merevaate ja lainete loksumisega.
Uudised
  • 26.03.25, 10:40
Osta suvila - hind on endine, kuid pakkumisi rohkem
Suvilaostuga võid lennata ka alt minna ja üsna haledalt. Vaata, mida on maakleritel Sulle soovitada.
Pärnu ühishoone valmis augustis 2021. Hoone arhitektid on Martin Aunin, Annika Aasmaa ja Marti Kahu, sisearhitekt on Urmo Vaikla. Ehitajaks on Ehitustrust. Hoone pindala on 13 000 ruutmeetrit ja maksumus 24,5 miljonit eurot. Hoones töötavad ühe katuse all Lääne päästekeskus, Lääne politseiprefektuur, kaitsepolitseiamet, häirekeskus, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus ning sotsiaalkindlustusameti ohvriabi.
Suur lugu
  • 26.03.25, 06:45
Ühishoone – turvaline betoonkindlus igasse linna ja maakonda
Kinnisvaraanalüütik Tõnu Toompark.
Uudised
  • 25.03.25, 11:31
Vaata, mitu kuupalka tuleb Sul maksta korteri ostmiseks
Lisatud graafikd näitavad, kui mitu kuupalka tuleb välja käia Eesti erinevates maakondades
Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits.
Saated
  • 25.03.25, 12:04
Pärnits: Eesti häda on väiksus ja liigne kaubanduspindade rohkus
Tartu kesklinna piiril asuv 5-korruseline büroohoone on tõeline pilgupüüdja ning läbimõeldud igas detailis. Ärihoone disaini põhieesmärk on ühendada funktsionaalsus, mugavus ning kaasaegsus, läbi kolmnurkse disaini ja tumeda klaasfassaadi. Hoone ette on planeeritud silmapaistev ja funktsionaalne esiväljak, kus on võimalik kolleegidega aega veeta või vabas õhus koosolekuid pidada.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.03.25, 16:06
Kastani Kolmnurk – Tartu kaasaegseim ärihoone

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele